Kontakt

DUKAZ.cz ikonka
ukaz.cz
službu dukaz.cz zajišťují zapsaní znalci z oborů ICT (informační a telekomunikační technologie), resp. znalci ze společnosti Znalecká kancelář IT s.r.o. Výstupem služby je tedy znalecký posudek na základě zkoumání a místního šetření, který je pro Vás procesně použitelný v civilních, trestních, správních i jiných typech řízení.
Provozovatel služby
Znalecká kancelář IT s.r.o.
Pobřežní 249/46, Praha - Karlín, 186 00
IČO: 06552901
DIČ: CZ06552901
Otvírací hodiny
Služba dukaz.cz je provozována non-stop, kdy přednastavené a automatizované procesy zajišťují Vámi požadované důkazy 24/7/365.
Jak nás kontaktovat
Ke kontaktování doporučujme využít formulář níže, nebo zanechat kontakt na úvodní stránce. Popřípadě využijte e-mail: info(@)dukaz.cz.
kontaktní a předobjednávkový formulář

Znalecká kancelář IT
Znalecká kancelář IT s.r.o.
jakožto provozovatel této služby dukaz.cz je společností specializovanou na oblast ICT (informačních a telekomunikačních technologií). V této oblasti disponuje odborníky a spolupracujícími soudními znalci z daného oboru a jejich různých specializací. Znalecká kancelář IT je Vaším odborným partnerem nejen (ex post) v případě problému, ale i partnerem se kterým můžete preventivně řešit problematiku a konzultovat Vaše systémy, organizační a technické postupy apod. Těšíme se na spolupráci s Vámi.